Пятниця, 2024-04-26, 14:03:12
Love is...
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ya_Irynka  
Форум » Про дружбу!!! » Що таке дружба? » Дружба після того як люди розстаються......так чи ні???
Дружба після того як люди розстаються......так чи ні???
Ya_IrynkaДата: Понеділок, 2007-01-29, 18:55:51 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Провірені
Повідомлень: 16
Репутація: 12
Статус: Offline
Цікаво почути вашу думку, на рахунок того чи існує дружба після того як двоє людей розстались...Пишіть ваші думки...



At the touch of love, everyone becomes a poet.
Plato


Повідомлення відредагував Ya_Irynka - Понеділок, 2007-01-29, 20:28:05
 
InnazaykaДата: Неділя, 2007-09-09, 13:07:28 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
а про це даж мови неможе бути!!!!ти з людиною зустрічаєшся,ви вивчаєте одне -другого а потім шось неполучається і ви розходитеся.Якшо справді це не любов і непривязаність то всеодно,і можливо дружити но якшо хоть одна сторона любить то це неможливо ніяк!знаю по собі,я даж неговорю з тою людиною!просто в душі болить ,знаючи шо він не з тобою а з кимись іншим а я просто подружка йому.
 
Ya_IrynkaДата: Субота, 2008-01-12, 18:21:36 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Провірені
Повідомлень: 16
Репутація: 12
Статус: Offline
Як на мене, то все залежить від людей, відносин, які були між ними і причин, через які вони розійшлися- можна і кращими друзями залишитися, а можна все звести до банального "Привіт!"- "До зустрічі!". На жаль, останній випадок частіше трапляється в житті.......
Звичайно, інколи дуже шкода, що не можна (так вже склалося...) спілкуватися з людиною, яка досить добре знає(-ла) і розуміє(-ла) тебе...... А часом і добре, що тобі не нав`язують своїх проблем і не дістають питаннями, "Що в тебе?", "Як?", "Де?", і "З ким?"....
Проте як не дивно, майже всі розходяться зі словами: "Залишимося друзями!!!??"........


At the touch of love, everyone becomes a poet.
Plato
 
Н@ТІКДата: Пятниця, 2008-01-18, 20:59:09 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 3
Статус: Offline
коли розстались за взаємним бажанням то можливо ще і вийде дружба...Але ніколи коли хтось один ще любить
 
НезнайомкаДата: Середа, 2008-04-09, 18:56:13 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Щоб не говорили я притримуюсь от такої думки...
Люди зустрічались певний період часу навіть роки. І йдучи по вулиці обертаються один від оного ніби незнають один одного. Невже важко хоть привітатись?????? Цього ніколи не розуміла. Ну да буває по різних причинах розійшлись. Комусь ще не приємно і боляче. Але час все лікує. І ЛЮДЬМИ завжди потрібно залишатись.

Я завжди і це з впевненісю говорю ЗАВЖДИ розходжусь друзями. Ірозходилась я по різних причинах і не по дитячих причинах. Да було боляче, але пройшло. І інколи ми навіть ходим на каву разом, вітаєм з днем народження.
А от друзями залишитись після розлученняце вже питання. Хоча...

 
Форум » Про дружбу!!! » Що таке дружба? » Дружба після того як люди розстаються......так чи ні???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

 
Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz