Пятниця, 2024-04-26, 23:20:54
Love is...
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КОХАННЯ! » Чи існує КОХАННЯ????? » Мистецтво флірта
Мистецтво флірта
VanillaXДата: Неділя, 2007-01-07, 21:47:32 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Провірені
Повідомлень: 7
Репутація: 7
Статус: Offline
Мадам и Мюсье , як ви фліртуете, залицяетесь... до представників іншої статі? smile smile smile

Life is fantasy, when you sleep... and when get up... You understand, reality is other....
 
ViTaMiNkAДата: Вівторок, 2007-01-23, 20:09:27 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 2
Статус: Offline
Я не фліртую, немає у мене такої звички)) Все якось саме по собі, хоча.. іноді буває, якщо дуже тре)) Але про це не розкажеш, то тре показати) smile

Я буду любить юных за присущую им надежду, а старых - за мудрость, которую они несут нам. Я буду любить красивых, ведь глаза их тоже печальны, а некрасивых я буду любить за покой в их душах
 
Н@ТІКДата: Пятниця, 2008-01-18, 20:51:40 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 3
Статус: Offline
Флірую ....це і справді мистецтво таємнички відкривати не буду
 
НезнайомкаДата: Середа, 2008-04-09, 22:35:29 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Реальна зустріч мужчини і жінки – ось єдиний спосіб, за допомогою якого можна спровокувати роман з реальністю. Адже, визнаєш ти це чи ні, але по суті саме поетичну, необмежену сторону життя шукає сучасний житель мегаполісу в творчості, свободі, бунті і, звичайно ж, в коханні. Сучасний флірт – це те, що додає стосункам між мужчиною і жінкою певного шику і особливої, характерної інтонації, це драйв і легкість. Це той настрій, завдяки якому тебе переслідують успіх і удача у всіх починаннях.
 
Ксюфка)Дата: Середа, 2008-04-16, 08:35:21 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Модератори
Повідомлень: 10
Репутація: 3
Статус: Offline
А я по натру хронічна кокетка,але як саме я фліртую ну не можу описати,воно все якось само по собі виходить..Це просто в мене в крові)Але деякі хлопці під фліртом вбачають шось біільше,і потім починаютьс різні нюанси)

Если кто-то не любит тебя так, как тебе етого хочеться это не значит что тот человек не любит тебя вообше!!!!
 
Форум » КОХАННЯ! » Чи існує КОХАННЯ????? » Мистецтво флірта
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

 
Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz