Четвер, 2024-04-25, 11:53:58
Love is...
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КОХАННЯ! » Чи існує КОХАННЯ????? » Що на вашу думку є ЗРАДОЮ ???
Що на вашу думку є ЗРАДОЮ ???
НезнайомкаДата: Середа, 2008-04-09, 22:08:13 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Що для Вас означає ЗРАДА ???
Чи коли небуть Вас зраджували і чи можливо з цим боротись???

Все що Ви думаєте на рахунок цієї теми напишіть тут.

 
manja4okДата: Середа, 2008-04-09, 22:52:55 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені не зраджувались. а боротись можна.треба просто правильно будувати стосунки, і тоді всі питання відпадуть. Я завжди критично аналізую все, тому не впадаю в відчай, а шукаю варіанти вирішення ситуації. вони є. просто треба під різним кутом все оглянути.
 
НезнайомкаДата: Четвер, 2008-04-10, 16:33:23 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
manja4ok biggrin Розумно
 
Ксюфка)Дата: Середа, 2008-04-16, 08:40:13 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Модератори
Повідомлень: 10
Репутація: 3
Статус: Offline
Для мене найгірше це зрада моральна а не фізична,хоча все починається з фізичної..Я на жаль чи на щастя не можу пробачити зради!Зрадили один раз,але якраз тоді,коли я цього не очікувала,коли хлопець мені дуже подобався а туту на тобі)Але я вдячна йому за те,що він набрався сміливості це сказати!А то є такі,які зраджують дуже довгий період часу і не можуть сказати дівчині прямо про це!А він сказав одразу ж шо в нього є інша..та й по всьому)Я думаю,якби я когось дійсно кохала до нестями,можливо і пробачила б,а на даному етапі мого життя я не можу дати точної відповіді...Все ще залежить від ситуації,від стосунків!

Если кто-то не любит тебя так, как тебе етого хочеться это не значит что тот человек не любит тебя вообше!!!!
 
ЛюляДата: Пятниця, 2008-05-23, 19:33:21 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
В моєму житті було тільки одне справжнє кохання,спочатку я навіть не підозрювала що зможу так сильно покохати його.Але потім зрозуміла що неможу прожити без нього і дня,що життя без нього не має ніякого сенсу..Ми почали зустрічатись,майже два роки були разом.Я нікого більше так не кохала як його,і він мене кохав,я відчувала.Але одна дрібниця перетворила два роки в одну мить.Я почала займатися танцями,і моя вчителька була досить молода.Як не дивно,але моє місце в його серці зайняла вона.Було важко,було дуже важко,але якось я змогла перебороти ту депресію і жити далі....Пройшов час,і одного разу я зустріла його,він першим почав говорити,вибачався за те що зробив,що розбив мені серце тоді,клявся,що кохає й досі.Я не стрималася заплакала і просто втекла...Пройшов майже рік від тої нашої зустрічі,а він ні з ким і не зустрічався.Дуже жалію тепер,що тоді не змогла сказати,що до цієї пори кохаю його,але тепер пізно,я незнаю як він віднесеться до моїх слів зараз... sad

Ромашки-безневинні жертви закоханих маньяків)))))))
 
Форум » КОХАННЯ! » Чи існує КОХАННЯ????? » Що на вашу думку є ЗРАДОЮ ???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

 
Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz