Пятниця, 2024-03-29, 07:29:48
Love is...
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ксюфка)  
Форум » Інтимні стосунки » Перший секс » Чи може існувати коханя без сексу і навпаки!
Чи може існувати коханя без сексу і навпаки!
Ксюфка)Дата: Середа, 2008-04-16, 09:36:44 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Модератори
Повідомлень: 10
Репутація: 3
Статус: Offline
Секс без кохання однозначно існує, це всім зрозуміло..А ось чи можна кохати, але без сексу..Особливо актуальне питання до хлопців..Адже багато є такого..Хлопець і дівична кохають одне одного, але дівчина ще не готова...ТОму..цікааво почути ваші думки!

Если кто-то не любит тебя так, как тебе етого хочеться это не значит что тот человек не любит тебя вообше!!!!
 
D1monДата: Субота, 2008-05-17, 16:13:56 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: -1
Статус: Offline
Ну шо тобі написати? Все буває вперше! Якашо ти "Целка" і кохаєш свого хлопця,то не тормози,а займися з-ним коханням (сексом),бо він не залізний,і в нього пі-пі нездерева. Якшо ти йому небудеш давати,то він буде на ліво ходити,невідтого,шо нелюбить тебе,а від того,шо йому просто ХОЧЕТЬСЯ! wink

Бла Бла Бла

Повідомлення відредагував D1mon - Субота, 2008-05-17, 16:15:28
 
Love_AcidДата: Вівторок, 2008-06-03, 15:19:37 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Offline
А помоєму це рідкість..просто в певний момент дівчата бояться ше довірятись коханим...Але якщо вже справді покохати то це досить природно...Це теж частинка кохання,це мова тіл закоханих..то чому це має бути окремо від кохання... wink
 
СамсонДата: Середа, 2008-08-27, 21:22:49 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажу тобі так, в мене є дівчина, яку я кохаю, ми зустрічаємось давно, в нас сексу ще не було, цим ми змогли зберегти ту іскорку, страсть яка в нас була і є. Якщо для чоловіка ти цінна і він тебе посправжньму кохає, він буде чекати поки ти будеш готова!!!![/b]

Самсон
 
Sitan4ikДата: Середа, 2008-10-01, 22:48:44 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А помоєму це рідкість..просто в певний момент дівчата бояться ше довірятись коханим...Але якщо вже справді покохати то це досить природно...Це теж частинка кохання,це мова тіл закоханих..то чому це має бути окремо від кохання...
З цим я згодний на 100%


Без любви не ангел я, с нею я по жизни, взглядами встречаясь, все иду и все не каюсь, в любви своей, с судьбою пререкаясь...
 
Форум » Інтимні стосунки » Перший секс » Чи може існувати коханя без сексу і навпаки!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

 
Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz